Strom u cesty
Autor: V. Karba
(? ?)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 84 cm
Konec dražby: 22.10.2023 15:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč