121. Chalupy

Autor: Jan Honsa
(1876 Tisová - 1937 Polička)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 18,5 x 18 cm

Konec dražby: 03.05.2021 21:20 SELČ

Zbývá: 22d 23h 26m 58s

Vyvolávací cena: 1 300 Kč