Z lesních charakterů rakouských borovic

Autor: Julius Mařák
(1832 Litomyšl - 1899 Praha)

signováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: heliogravura
Šířka: 39 cm, výška: 50 cm, rámování: 75 x 61 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.08.2020 22:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč