157. Z lesních charakterů rakouských borovic
Autor: Julius Mařák
(1832 Litomyšl - 1899 Praha)
signováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: heliogravura
Šířka: 39 cm, výška: 50 cm, rámování: 75 x 61 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.08.2020 22:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč