Žena s dítětem
Autor: Adriena Šimotová
(1926 Praha - 2014 Praha)
signováno a datováno tužkou vpravo dole, paspartováno
Technika: suchá jehla, datace: 1952
Šířka: 11 cm, výška: 24 cm, rámování: 49 x 34 v paspartě
Konec dražby: 08.11.2023 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč