122. Akt ženy
Autor: Franz Gruss
(1891 Kraslice - 1979 Matrei, Rakousko)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 44 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 25,5 x 46
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 06.03.2024 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč