Modrá kočka na střeše

Autor: Jan Hájek
(1952 Příbram)

signováno vlevo dole J.H.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 16 cm, výška: 21,5 cm, rámování: volná deska
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.08.2023 21:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč