100. Modrá kočka na střeše
Autor: Jan Hájek
(1952 Příbram)
signováno vlevo dole J.H.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 16 cm, výška: 21,5 cm, rámování: volná deska
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.08.2023 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč