,,Paní Vy jste Kachna.."

Autor: Jan Hájek
(1952 Příbram)

signováno a datováno vpravo dole, na reverzu autorský popis
Technika: olej na malířské desce, datace: 2008
Šířka: 19,5 cm, výška: 26 cm, rámování: volná deska

Konec dražby: 23.08.2023 21:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč