Grafika - 2 kusy
Autor: František Nikl
(1935 Vracov - 2005)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: suchá jehla, datace: 1994
Šířka: 7 cm, výška: 10 cm, rámování: 20 x 17 cm
Konec dražby: 13.09.2023 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč