Povoz s koňmi na vsi
Autor: Max Kuglmayr
(1863 - 1930)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 31 cm, výška: 19 cm, rámování: 38,5 x 50,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.09.2023 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč