Konvolut kreslených anekdot

Autor: Bohumil Ceplecha
(1926 Plzeň)

2 kusy. Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1981
Šířka: 22-29 cm, výška: 20-29 cm, rámování: 39-48 x 40-47 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.09.2023 21:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč