14. Akt v ateliéru

Autor: Vincenc Bánsági
(1881 Resicz, Rumunsko - 1960 ?)

signováno vlevo dole, malba nečištěna, původní blondel rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 37 cm, výška: 60 cm, rámování: 74 x 51 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.04.2018 18:22

Dosažená cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (32)

částkapříhoz
13 000 Kč11.4.2018 18:17:42 (limit 11.4.2018 18:17:05)
12 000 Kč11.4.2018 18:17:42
11 000 Kč11.4.2018 18:17:05 (limit 11.4.2018 18:17:05)
10 000 Kč11.4.2018 12:52:27
9 500 Kč10.4.2018 22:59:13
9 000 Kč10.4.2018 17:30:42
8 500 Kč10.4.2018 12:50:08
8 000 Kč10.4.2018 12:41:23
7 500 Kč10.4.2018 11:09:12
7 000 Kč10.4.2018 10:33:26
6 500 Kč9.4.2018 18:51:16
6 000 Kč8.4.2018 19:52:39
5 500 Kč8.4.2018 18:58:42 (limit 8.4.2018 18:58:42)
5 100 Kč8.4.2018 18:58:42 (limit 5.4.2018 16:42:43)
4 700 Kč8.4.2018 18:58:21 (limit 5.4.2018 16:42:43)