14. Akt v ateliéru

Autor: Vincenc Bánsági
(1881 Resicz, Rumunsko - 1960 ?)

signováno vlevo dole, malba nečištěna, původní blondel rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 37 cm, výška: 60 cm, rámování: 74 x 51 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.04.2018 18:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč