Konvolut 4ks grafik
Autor: Otakar Longhin
(? ?)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1987-1988
Šířka: od 17 do 10,5 cm, výška: od 23 do 14,5 cm, rámování: od 41,5 x 32 do 32,5 x 25,5 cm
Konec dražby: 11.09.2023 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč