Zimní říčka
Autor: František Jákl
(? ? - ?)
Signováno vlevo dole, volně v paspartě.
Technika: tempera
Šířka: 41 cm, výška: 17 cm, rámování: 29,5 x 53 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2023 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč