Dominanty Staroměstského náměstí
Autor: Martin Ručka
(? ? - ?)
Signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 49/200, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie, datace: 1966
Šířka: 17 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 39 x 30,5 cm
Konec dražby: 25.09.2023 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč