I Bloom for You
Autor: Martin Stranka
(1984 Most)
Signováno vpravo dole tužkou, volný list.
Technika: digitální tisk
Šířka: 44 cm, výška: 27 cm, rámování: 33 x 48 celkový list
Konec dražby: 06.06.2024 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč