15. Dáma v klobouku

Autor: Rudolph Ipold
(1873 Vídeň - 1936 Vídeň, Rakousko)

signováno a datováno vpravo nahoře
Technika: olej na dřevě, datace: 1904
Šířka: 27 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 48,5 x 39 cm pošk.

Konec dražby: 11.04.2018 18:26

Dosažená cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 200 Kč

Seznam příhozů (13)

částkapříhoz
13 000 Kč11.4.2018 18:21:57 (limit 11.4.2018 18:21:50)
12 000 Kč11.4.2018 18:21:57
11 000 Kč11.4.2018 18:17:13 (limit 11.4.2018 18:16:00)
10 000 Kč11.4.2018 18:17:13
9 500 Kč11.4.2018 18:16:27 (limit 11.4.2018 18:16:00)
9 000 Kč11.4.2018 18:16:27
8 500 Kč11.4.2018 18:16:09 (limit 11.4.2018 18:16:00)
8 000 Kč11.4.2018 18:16:09
7 500 Kč11.4.2018 18:14:27
7 000 Kč11.4.2018 18:13:58 (limit 11.4.2018 18:13:58)
6 720 Kč11.4.2018 18:13:58 (limit 11.4.2018 18:13:51)
4 300 Kč11.4.2018 18:13:51 (limit 11.4.2018 18:13:51)
4 200 Kč11.4.2018 16:51:28