Zátiší s rybami
Autor: Anna Kruliš Randová
(1902 Praha - 1974 ?)
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 41 cm, rámování: 54 x 63 cm
Konec dražby: 13.09.2023 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč