Pes po silvestru
Autor: Emma Srncová
(1942 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie, datace: 1992
Šířka: 32 cm, výška: 49 cm, rámování: 67 x 48,5 cm
Konec dražby: 11.09.2023 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč