232. Cesta kolem bříz
Autor: J.K. Kormaň
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 83 cm
Konec dražby: 08.11.2021 22:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč