Chalupy v Beskydech

Autor: J.K. Kormaň

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 62 x 81,5 pošk.
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 19:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 550 Kč