Vybraná společnost
Autor: Gergely Pörge
(1858 Pest - 1930 Budapest)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na dřevě
Šířka: 26 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 27,5 x 33,5 cm
Konec dražby: 23.11.2023 21:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč