234. Chlípný kozel
Autor: Ernst Hasse
(1819 Německo - 1860)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, materiál: akvarel/tužka/karton
Šířka: 22,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 33,5 x 39,5 cm
Konec dražby: 07.02.2024 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč