Kostelík v dálce - XL Formát
Autor: Václav Šafář
(1915 Jílovice u Dobrušky - 1991 Broumov)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na překližce, datace: 1929
Šířka: 122 cm, výška: 95 cm, rámování: 114,5 x 141 cm
Konec dražby: 06.02.2024 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč