Abstraktní krajina
Autor: Wolter Wiegerinck
(1936 Goor, Nizozemsko - 2020 ?)
Signováno vpravo dole, olištováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 47 cm, výška: 56,5 cm, rámování: 57,5 x 48 cm
Konec dražby: 16.10.2023 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč