Abstarktní tvary
Autor: Wolter Wiegerinck
(1936 Goor, Nizozemsko - 2020 ?)
Signováno vpravo dole, olištováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 75 cm, výška: 61 cm, rámování: 62 x 76 cm
Konec dražby: 18.12.2023 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč