Krajina s lesem
Autor: Josef Kitzler
(1891 Praha - ?)
Signováno vpraco dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 75 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 66 x 86 cm
Konec dražby: 16.10.2023 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč