Vysoké nebe
Autor: Josef Kitzler
(1891 Praha - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 60 cm, výška: 45 cm, rámování: 56 x 71,5 cm
Konec dražby: 16.10.2023 22:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč