Výlov
Autor: Frederik Krebs
(1845 - 1925)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 81,5 cm, výška: 57,5 cm, rámování: 77,5 x 103
Konec dražby: 11.09.2023 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 800 Kč