Potok v lese
Autor: Erik Westerling
(1819 - 1857)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 49,5 x 57,5
Konec dražby: 11.09.2023 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč