Ženský akt
Autor: Konstantin Ivanovich Rudakov
(1891 Petrohrad, Rusko - 1949 Petrohrad)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Šířka: 18,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 55,5 x 45
Konec dražby: 23.11.2023 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč