220. Krajina
Autor: Irena Braunová
(1927 Velké Kapušany, Slovensko - ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 70 cm, výška: 43 cm, rámování: 55 x 82 cm
Konec dražby: 13.05.2024 21:13 SELČ
Zbývá: 2d 4h 44m 1s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč