Zemdlelý Kristus na Hoře Olivetské

Autor: Francesco Solimena
(1657 Canale, Itálie - 1747 Neapol, Itálie)

Na reversu značen Solimena, přisouzeno autorovi, rámováno. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo.
Technika: olej na plátně, datace: kol. 1700
Šířka: 58 cm, výška: 72 cm, rámování: 91 x 78 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.10.2023 20:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 500 Kč