Chlapec nalévající si vodu
Autor: Eduard Schönbeck
(1839 - 1885)
přisouzeno autorovi, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 21 cm, výška: 27 cm, rámování: 45,5 x 39
Konec dražby: 07.11.2023 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč