Tvář stromu
Autor: Pavel Sivko
(1948 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou a vlevo dole číslováno 57/80, paspartováno, zaskleno.
Technika: litografie
Šířka: 14,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 43 x 30,5 cm
Konec dražby: 17.10.2023 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč