Mužský akt
Autor: Leif Jacobsson
Technika: olej na plátně
Šířka: 27 cm, výška: 35 cm, rámování: plátno natažené na rámu
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.09.2023 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč