Chalupy v letním světle
Autor: Kostenko
(? ?)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 65 x 85 cm
Konec dražby: 09.11.2023 20:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 800 Kč