1. Krajina s břízkami

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

Signováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a potvrzrno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 63 x 84 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:00 SEČ

Zbývá: 8d 9h 57m 44s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč