Majestátný Lomnický štít XL formát

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v širokém masivním galerijním rámu. Na reversu na napínacím rámu přípis autorem s datací. Konzultoval a posoudil PHDr. Michael Zachař, písemný posudek přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 1920
Šířka: 108 cm, výška: 86 cm, rámování: 122 x 143 cm

Konec dražby: 16.10.2023 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 20 000 Kč