Krajina s chalupou

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

Signováno vlevo dole, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem. Certifikát pravosti přiložen.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 32 cm, rámování: 39 x 47 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč