18. Cesta u lesa

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

signováno vpravo dole, konzultováno a potvrzeno PhDr. Michaelem Zachařem, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm, rámování: 48 x 62 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:08 SEČ

Zbývá: 11d 14h 22m 42s

Vyvolávací cena: 6 000 Kč