18. Gerlachovka z Vyšných Hágů

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský přípis a štítek původního majitele, konzultováno a pravost potvrzena Mgr. PhDr. Michaelem Zachařem. Certifikát pravosti přiložen. rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1936
Šířka: 51 cm, výška: 36 cm, rámování: 52 x 67 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:09 SEČ

Zbývá: 11d 0h 1m 23s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč