První sníh

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

signováno vlevo dole, rámováno. Konzultováno a pravost potvrzena Mgr. PhDr. Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 26 cm, rámování: 36 x 44 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč