Na Bečvě

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

signováno vpravo dole, ověřeno a konzultováno s PhDr Michaelem Zachařem
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 40 cm, rámování: 56 x 54 cm
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Konec dražby: 24.09.2017 18:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 12 000 Kč