Potok v zimě

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v původním stříbrném řezaném rámu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 40 x 49 cm

Konec dražby: 11.10.2022 19:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč