2. Potok v zimě

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v původním stříbrném řezaném rámu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 40 x 49 cm

Konec dražby: 11.10.2022 19:00 SELČ

Aktuální cena: 5 000 Kč

Zbývá: 14d 16h 8m 35s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (6)

částkapříhoz
5 000 Kč22.9.2022 14:18:58 (limit 19.9.2022 22:37:06)
4 700 Kč22.9.2022 14:18:58
4 400 Kč19.9.2022 22:36:58
4 100 Kč19.9.2022 20:32:51
3 800 Kč19.9.2022 19:07:23
3 500 Kč19.9.2022 19:00:34