2. Radvánov - L Formát

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

signováno vpravo dole, na reversu místopisný přípis, rámováno v původním blondel rámu, původní majitelé získali nákupem v galerii, viz původní doklad (není součástí aukce)
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 71 x 81 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 15.03.2023 20:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 500 Kč