3. Rozcestník v lese

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

signováno vpravo dole, původní zlacený řezaný rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 54 cm
Stav: vynikající
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Konec dražby: 24.09.2017 18:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 500 Kč