4. Kostelík na kopečku

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

signováno vpravo dole, certifikát pravosti přiložen, konzultováno s PhDr Michaelem Zachařem, doba vzniku 1910-1915
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 35 cm, rámování: 42 x 34 cm

Konec dražby: 10.12.2018 18:21

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč