Kameny na mezi

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu, datace: 1917
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 52,5 x 63 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč