51. Cesta na horách

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm, rámování: 48 x 62 cm

Konec dražby: 27.01.2020 20:50 SEČ

Zbývá: 3d 5h 53m 59s

Vyvolávací cena: 5 900 Kč