Lípa na stráni v Mladé Vožici

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

signováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a potvrzeno, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm, rámování: 50 x 65 cm
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Konec dražby: 05.05.2020 20:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč